Diskusná téma: ZOOM MUSIC vs. SMÍCHOV HUDEBNÍ BLOK v porovnaní s ONLY HITS (MTV)

Dátum: 11.08.2014

Vložil: Admin

Titulok: PS2

PS:
SMÍCHOV hrá podobne ako mtv cz v relácii music non stop celkom dobré menej známe skladby ktoré neopakuje dookola este sa to podobá kus možno aj na budíček MTV CZ narozdiel od mtv europe only hits kde hraju aktualne hity dookola a menej zname hity nedavaju ZOOM hrá staré hity zväčša aj známe narozdiel od smíchova a viac nových hitov nedáva ich však dookola ako MTV EU a VIVA dáva veľa nových hitov no nie však toľko dookola ako mtv eu ale dáva staršie (len niekoľko rokov zväčša) hity no nie toľko veľa ako zoom a staré maximálne do 3 rokov a len veľmi výnimočne aj staršie a aj to len občas tj každá 3 pesnička možno je staršia ako rok a každá 6 2-3 raz za hodinu alebo 2 aj staršia ako 3 roky no len viva wecker night sounds a music v supercharts trend viva top 40 singlecharts a viva top 100 idu len nove zoom každá 3 je nová alebo stará max 2 roky inak sú tam staršie ako 5 rokov a aj ako 10 smíchov dáva aj nové ale menej známe každa 3-5 je niekedy staršia ako 10 rokov ale nie vždy
MTV ONLY HITS zväčša najde staršia ako rok max však 2 roky
Aké máte skúsenosti vy Je to tak overte to a napíšte mi vaše skúsenosti s MTV VIVA ZOOM SMÍCHOV a VH1
PS: VH 1 bežne cez den (vh1 shuffle a greatest hits) ide každá 2 pesnička nová niekedy každá 3 a asi každá 5 je staršia ako 5-10 rokov a každá 10 staršia ako 10-20 rokov
Tak aké máte skúsenosti???
Zapnite si MTV, VIVA, VH1, ZOOM, SMÍCHOV
Inač ja mám všetky tieto spomínané kanály a hore som napísal svoje skúsenosti zaujímalo by ma či je SMÍCHOV lepší ako MTV CZ alebo nie a ZOOM ci je lepsi ako MTV UA a tiez v porovnani s mtv europe ktore mame teraz a podobným kanalom VIVA TV podobný s mtv europe a podobným po hudobnej stránke so zoomom VH1...





Späť na diskusiu